EN

KURUMSAL

ANASAYFA KURUMSAL

Firmamız, kauçuk piyasasının her türlü lastik ve kauçuk ihtiyacı için üretim yapan bir imalat firması olup, kauçuk alanında 20 yılı aşkın süregelen bir tecrübeyle web sayfamızda da belirilen işalanlarında çalışan fabrikalara hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Web sayfamız konu ile ilgili daha önce bizzat çelıştığımız ürünler, ÜRÜNLERİMİZ kısmında ayrıntılı bir şekilde verilmektedir.

Sizler için hazırlanmış ürünleri ihtiva eden .pdf ve .doc uzantılı aşağıdaki dosyaları tıklayarak daha önceki çalıştığımız ürün çeşitlerini kendi bilgisayarınıza indirebilir ve detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Bize ulaşmak için web sayfamızın iletişim bölümünde yer alan elektronik posta adresimizi kullanabilir, istek ve dileklerinizi veya siparişlerinizi e-posta yolu ile bize kolayca ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca siparişleriniz üzerine özel üretim ürünlerle de ihtiyaçlarıza cevap vermekteyiz. sorularınız ve ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Misyonumuz

Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren,Bir Şirket Olarak Anılmak.

Vizyonumuz

İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir.Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.

                                                                                                                                                                       YÖNETİM KURULU BAŞKANI

                                                                                                                                                                               VEYSEL ESKİKÖY